Kas tunned muret enda lapse arengu või käitumise pärast ning ei oska ise midagi peale hakata? ERILO spetsialistid tulevad sulle appi!

Kellele on veebikonsulatsioon mõeldud?
  • Lapsevanemale, kes soovib esmast hinnangut enda lapse tunnetustegevuse ja/või kõne arengu kohta.
  • Lapsevanemale, kes soovib teada esmaseid praktilisi strateegiad, kuidas toetada lapse tunnetustegevuse arengut või kuidas toetada lapse kõne arengut.
Mida veebikonsultatsioon sisaldab?

Veebikonsultatsiooni pikkus on 60 minutit. Sellele eelneb lapsevanemapoolne eeltöö (video tegemine ja küsimustiku täitmine) ja spetsialistipoolne info analüüs ja soovituste planeerimine enne kohtumist.

Veebikonsultatsiooni ülesehitus:
  • Spetsialist (eripedagoog või logopeed) teeb suulise kokkuvõte lapse arengust ja küsib vanemalt vajadusel täpsustavaid lisaküsimusi.
  • Spetsialist tutvustab vanemale praktilisi ja teaduspõhiseid võtteid, mille abil saab vanem lapse arengut kohe toetama hakata.
  • Spetsialist annab lisasoovitusi, juhul kui lapse areng vajaks põhjalikumat hinnangut või arenguprobleem vajab järjepidevat sekkumist.
  • Igal hetkel konsultatsiooni jooksul vastab spetsialist vanema küsimustele.
Veebikonsultatsiooni protsess:
Veebikonsultatsiooni saad kokkuleppida kirjutades meile erilo@erilo.ee. Seejärel pakub ERILO sulle veebikonsultatsooniks kuupäeva ja kellaaja. Enne konsultatsiooni algust saadetakse sulle Google Meet´i link. Veebikonsultatsioonil osaleb üks ERILO spetsialist (logopeed või eripedagoog) lähtuvalt lapse põhiprobleemist.

Kliendi- ja teenuseosutajapoolsed kohustused on määratud turvalise ja kvaliteetse teenuse tagamiseks. Loe teenusest ja tingimustest lähemalt toote kirjelduse alt.

NB! ERILO spetsialistid on laialdaste teadmiste ja kogemuste pagasiga. Lapse arengule hinnangu andmine eeltoodud vormis võib olla aga ebatäpne, sest spetsialistid pole lapsega päriselt kohtunud. Sellegipoolest annavad nad endast parima, et tagada teenuse kõrgeim kvaliteet.

Kliendi ja ERILO kohustused

Võta meiega ühendust