ERILOs töötavad tippspetsialistid!

Oleme magistrikraadiga eripedagoogid ja logopeedid, kes omavad pikaajalisi praktilisi kogemusi erinevates haridusasutustes ja kliinikutes. Lisaks laste arengu toetamisele oleme ka hinnatud koolitajad ülikoolide taseme- ja täiendusõppes. Meile on eriti oluline pidev enesetäiendamine, et tagada koolituste ajakohasus.

Meie väärtused

Pakume praktilisi teadus- ja tõenduspõhiseid koolitusi

Oleme kursis teaduskirjandusega sinu eest ja ühendame kõige olulisemad teadmised praktikaga. Seega saad koolitustelt toimivaid praktilisi nippe, mida saad rakendada lihtsalt ja kohe.

Teeme koostööd

Kui meil jääb mõnes valdkonnas teadmisi puudu, siis teeme koostööd teiste spetsialistidega.

Väärtustame sinu aega

Teeme kõik koolitused kompaktseks, et saaksid maksimaalse sisu minimaalse ajaga.

Jagame vastutust sinuga

Astu esimene samm muutuse suunas koos meiega! Anname sulle õige suuna, toetame su esimesi samme ja anname sulle sobivad vahendid, et saaksid iseseisvalt teekonda jätkata. Nüüd sõltub edasine sinust.

Meie kvalifitseeritud spetsialistid

Kristi Jakobson

Eripedagoog, õpetaja, õppejõud, koolitaja, teadur, ema

Kristi on töötanud HEV laste klassis õpetajana ja rehabilitatsioonimeeskonnas eripedagoogina ning peamiselt arendanud kõne- ja keelepuudega õpilasi. Teadustöös keskendub ta peamiselt lugemisoskuse arendamisega seotud teemadele. Ta viib läbi nii taseme- kui ka täiendõpet.

Kristina Kutsar

Eripedagoog, õpetaja, õppejõud, koolitaja, ema

Kristina on oma töös keskendunud peamiselt autistlike laste õpetamisele ning toetamisele. Tema uurimisteema puudutab samuti antud sihtgruppi. Tal on töökogemusi nii tavakoolis, lasteaias kui ka erikoolis. Hetkel osaleb ta ka taseme- ja täiendõppe läbiviimises.

Liis Themas

Logopeed, ratsutamisterapeut, koolitaja, teadur, ema

Liis on logopeed, kes on töötanud erinevates süsteemides eelkooliealiste lastega: lasteaias, rehabilitatsioonimeeskonnas ja kliinikus. Oma teadustöös keskendub Liis arengulise keelepuude uurimisele ning osaleb tasemeõppe läbiviimisel.

Toeta oma lapse arengut. Võta meiega ühendust.