Hea vanem! Kas oled tundnud, et vanemaks olemine tänapäeval nõuab aina enam teadmisi ja oskusi?

Meie ERILO perega oleme teadlikud, kui oluline on vanematel anda oma lapsele parim võimalik tugi nende kasvatamisel. Sellepärast on meie missiooniks koolitada spetsialistiks just lapsevanema ehk SINA, et sa saaksid enda last ise arendada ja aidata. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda kaasaegsel teadusel ja parimal praktikal tuginevaid videokoolitusi, podcaste, seminare ja töötubasid. Me väärtustame sinu aega ja anname kiirelt ja lihtsalt edasi teadmisi seoses lapse kõne-, sotsiaalsete ja emotsionaalsete oskuste, motivatsiooni, tähelepanu, mälu ja mõtlemise arengu toetamisega. 

Lisaks pakume veebikonsultatsioone, et aidata su lapsel terviklikult areneda. Kuulame ära su mure ja jagame oma teadmisi ning oskusi, et toetada sind vanemlikus rollis. 

Liitu meie seminaride ja töötubadega ning saa osa inspireerivatest õpikogemustest, mis loovab aluse sinu lapse edule.

Jälgi meid last arendavate nippide saamiseks ka Facebookis või Instagramis.

Vali endale sobiv koolitus siit:

VEEBISEMINAR. Hoolitse lapse kõne arengu eest: praktilised võtted 0-3-aastastele.

Alusta lapse kõne arengu toetamisega kohe, sest hea kõne areng aitab luua sotsiaalseid suhteid, lahendada probleeme, tulla toime oma emotsioonidega, õppida lugema jne. Koolitusel käsitleme väga levinud, kuid ohtlikke müüte varajase kõne arengu kohta, lükkame müüdid ümber ning pakume näpunäiteid varajase kõne arengu toetamiseks.

VEEBISEMINAR. Tõsta taset: praktilised strateegiad 3-5-aastaste laste kõne arendamiseks.

Lapse kõne arengu toetamine ei tohiks lõppeda kui laps juba räägib! Koolitusel toome välja, mida oodata 3-5-aastaste laste kõne arengus. Lisaks anname praktilisi nõuandeid, kuidas aidata lapse kõnel areneda järgmisele tasemele.

VIDEOLOENG. Sa mängid lapsega – kas ka arendavalt?

Mäng on lastega peredes igapäevaelu loomulik osa. Tegemist on justkui lihtsa tegevusega, kuid selleks, et koostegevusest maksimumi saada on võimalik rakendada lihtsaid nippe. Videoloengus käsitleme mängu olulisust ning ühte lihtsat võtet, mida kohe kasutama hakata.

VEEBISEMINAR. Igapäevaste rutiinide jõud 0-5a laste kõne arendamisel.

Kas teadsid, et igapäevaste tegevuste käigus saad edukalt toetada lapse kõne arengut? Rutiinid nagu kätepesu, riietumine ja koristamine on suurepärased võimalused seda teha. Koolitusel tutvustame, kuidas 5K võtte abil toetada lapse kõne arengut igapäevastes tegevustes.

VIDEOLOENG. Esimesed sammud jõukohastamisel: millest alustada ja kuhu edasi liikuda?

Miks satub laps hätta näiteks riietumisel, koristamisel või koolitööde tegemisel? Videoloengus selgitame raskuste tagamaid ning jagame praktilisi võtteid esimeste sammude astumiseks, et muuta need tegevused lapsele jõukohaseks. 

VIDEOLOENG. Autism ja müüdid – mida igaüks peab teadma?

Autismi ümber levib palju valeinformatsiooni, mis omakorda tekitab tohutult arusaamatusi ning probleeme autistide jaoks. Selles videoloengus tutvustame müüte, mis ikka veel levivad ning pakume tänapäevast informatsiooni, mis on ka autistide endi poolt aktsepteeritud. 

TEENUS. Veebikonsultatsioon eripedagoogi või logopeediga 60 minuti jooksul.

Blogist leiad huvitavad ideed ja nõuanded

kust saada abi

Kuhu pöörduda lapse kõne arengu probleemide ilmnemisel?