Iga õpilane võib vajada võimetekohaste õpitulemuste saavutamiseks tuge. See võib tuleneda erinevatest põhjustest, mida tuleb esmalt märgata, seejärel kaardistada. Jätkata tuleb toe võimaluste hindamisega ning lõpuks rakendada vajalikke toetusmeetmeid. Tegemist on protsessiga, mille tulemuslikkus sõltub järjepidevast analüüsist ja mille sisu on fikseeritud õpilase individuaalse arengu jälgimise kaardis.

Koolituse käigus näitlikustame õpilase individuaalse arengu jälgimise kaardi täitmise protsessi koos praktiliste soovitustega ning toetame osalejaid juba tekkinud raskuste ületamisel. Loe lähemalt lapse arengu hindamise ja toetamise võimalustest.

Tutvu ÕPPEKAVAGA siin. 

Kellele veebiseminar sobib?

  • Õpetajale kes täidab esimest korda ÕIAJK-i.
  • Õpetajale, kes on täitnud mitmeid kaarte, aga soovib seda süsteemsemalt, teadlikumalt ja efektiivsemalt täita.
  • Tugispetsialistile, kes soovib oma teadmisi ÕIAJK täitmise kohta värskendada.
  • Tugispetsialistile, kes on kurnatud, sest kogu ÕIAJK täitmisega seonduv töö koolis on tema õlul.

Veebiseminari pikkus on 90 minutit. Boonusena saab kaasa ka sisuka TÖÖVIHIKU koos näidete ja praktiliste ülesannetega.

Koolitajad on Kristi Jakobson ja Kristina Kutsar.

Mida arvavad seminaril osalejad?

Kohe pärast koolitust piilusin ÕIAJK-e ning leidsin need samad vead, millest koolitusel räägiti. Hiljem oli mul lihtsam anda ka soovitusi I kooliastme õpetajatele. Lisaks tegin ÕIAJK ülesehituse muutuse vajadusest ettepaneku ka kooli juhtkonnale.
Eripedagoog
Kõige enam meeldisid mulle praktilised soovitused, kuidas ÕIAJK-is lauseid sõnastada. Suur väärtus on ka töövihikul, mis samuti koolitusega kaasa tuli.
Klassiõpetaja
Edaspidi leian õpilaste nõrkuste kõrval rohkem ka tugevusi ning oskan lauseid selgemalt sõnastada. Kavatsen koolitusel antud materjale kindlasti uuesti vaadata.
Ajalooõpetaja
Püüan kolleegidega rohkem koostööd teha, et saaksime üle vaadata sõnastused ning need õpilased, kellel peaks kaart kindlasti avatud olema. Vajadusel soovitan koolitust ka meie õpetajatele.
Eripedagoog

Kuidas koolitusel osaleda?

  • Vali koolituskalendris tulevaste koolituste alt endale sobiv toimumisaeg. Kui sobivat aega hetkel ei kuvata, siis kirjuta meile oma soovist ja anname sulle esimesena teada, kui koolituse uuesti oma kalendrisse lisame.
  • Osta pilet sobivale kuupäevale. Võimalus on maksta ka arvega.
  • Paar päeva enne koolitust saadame sulle veebikoolituse lingi ja materjalid.
  • Kui sa ei saa õigel päeval ikkagi osaleda, siis saadame hiljemalt 3 tööpäeva pärast koolituse toimumist sulle järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Kui soovid koolitust KOHE vaadata, siis osta poest varasemalt toimunud koolituse SALVESTUS. Märkamisest toe rakendamiseni.

Tulevased koolitused