TÖÖVIHIK kuulub veebiseminari Märkamisest toe rakendamiseni veebiseminari materjalide hulka, kuid seda on võimalik kasutada ka ilma veebiseminaril osalemata.

  • TÖÖVIHIK sobib: õpetajale, kes on täitnud mitmeid ÕIAJ kaarte, aga soovib seda süsteemsemalt, teadlikumalt ja efektiivsemalt täita.
  • TÖÖVIHIK ei sobi õpetajale, kes pole varem ÕIAJK-ga kokku puutunud. Sellisel juhul soovitame osaleda ka veebiseminaril või osta varasemalt toimunud veebiseminari salvestus.

Töövihikul on kokku 22 lehekülge ja selle ülesehitus on näha tootepiltidel. Töövihiku saad allalaadida kohe pärast ostu sooritamist.

Kui soovid osaleda ka koolitusel, siis osta ainult koolitus, sest koolitus sisaldab endas ka töövihikut. Loe lähemalt koolituse kohta: Märkamisest toe rakendamiseni: ÕIAJK täitmine.

NB! Töövihik on koheselt veebist allalaetav ning lisaks saadetakse ostjale paberkujul. Palun kirjuta, millisesse pakiautomaati töövihikut soovid.

 

TÖÖVIHIK. Märkamisest toe rakendamiseni – kuidas täita õpilase individuaalse arengu jälgimise kaarti?

14.90

TÖÖVIHIK kuulub veebiseminari Märkamisest toe rakendamiseni veebiseminari materjalide hulka, kuid seda on võimalik kasutada ka ilma veebiseminaril osalemata. TÖÖVIHIK sobib: õpetajale, kes on täitnud mitmeid ÕIAJ kaarte, […]

3 laos

Kategooriad: ,